DOZ50PREC Stojan na dezinfekci nerez leštěný
Dostupnost: Skladem
Kód: DOZ50PREC
DOZ50PREC
Novinka
Detailní popis produktu
  • Ocelová trubice v úpravě nerez leštěný
  • Průměr trubice 50 mm
  • Nádoba na dezinfekční tekutinu o objemu 400 ml
  • Držák na nádobu z černého plastu
  • Základna z kvalitní recyklované gumy
  • Tvar základny osmihran o průměru 400 mm
  • Celková výška stojanu cca 1150 mm