EKO reklamní stojany

4 položek celkem
BFL5XA4
3 669,93 Kč včetně DPH
3 033 Kč

BFL5XA4 Reklamní stojan EKO bambus s 5-ti policemi na letáky, skládací, formát rámečku A4

Kód: BFL-5XA4
BSDG
3 137,53 Kč včetně DPH
2 593 Kč

BSDG Reklamní EKO stojan s ukazatelem směru. Výrobek z nové EKO řady stojanů.

Kód: BSDG
BSP11A4
2 686,20 Kč včetně DPH
2 220 Kč

BSP11A4 Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, formát rámečku A4. Novinka, výrobek z EKO řady stojanů.

Kód: BSP11A4
FL6X Reklamní stojan EKO
3 878,05 Kč včetně DPH
3 205 Kč

FL6X Reklamní stojan EKO bambus s rámečkem, skládací, formát rámečku A4

Kód: EKO FL6X

Představujeme Vám nové moderní reklamní stojany z bambusového dřeva. Reklamní stojany jsou nezbytné a hojně využívané. Bez vhodně umístěné reklamy a informačních letáků si dnes prodej některých výrobků neumíme představit. Zákazníci vnímají nejen vizuální část reklamy, vidí svého dodavatele komplexně. Moderní obchodní společnost se chová ekologicky a zbytečně nepoužívá plasty, už svojí prezentací svým zákazníkům sděluje, že jde s dobou. Proto je vhodné se na ekologii zaměřit už při prezentování svých výrobků a zaujmout tak své zákazníky.

V naší nabídce můžete nově zakoupit stojany z bambusového dřeva – ekologické, odolné a estetické. Jejich vysoká kvalita skýtá možnost použití pro každý účel v menší nebo větší společnosti.

K dispozici jsou stojany ideální na letáky, na menu, stojan s ukazatelem směru. Mohou mít jeden rámeček nebo více. Všechny bambusové stojany mají nastavitelnou výšku. Stojany na větší počet letáku jsou navíc skládací, takže je kdykoli můžete složit a kamkoli přenést.

Všechny tyto stojany jsou velmi odolné – bambus patří k nejtvrdším materiálům na Zemi, používá se k výrobě nábytku, dekoraci interiérů apod. Je velmi estetický a stojany z něj vyrobené přitahují pozornost svého okolí a umocní Vaši prestiž.