Název
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupnost: Skladem Skladem Zvolte variantu
Kód: 50MRR270RW 50MRR450RW Zvolte variantu
Detailní popis produktu
50MRR270RW, 50MRR450RW Zahrazovací průmyslový sloupek s pásem 3 m a 5 m, červený s gumovou základnou
  • Ocelový sloupek práškově lakovaný červený
  • Stříbrná nerezová hlavice se samonavíjecím pásem
  • Průměr trubice 50 mm
  • Základna z kvalitní recyklované gumy
  • Základna o průměru 450 mm
  • Výška 1035 mm
  • Délka pásky 3 m a 5 m
  • Barva pásky červenobílá
  • Brzdící mechanismus chrání před poškozením při neopatrném vtahování pásky
  • Šířka pásky 48 mm