Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

O nás

 Zahrazovací sloupek nerez leštěnýZahrazovací sloupek lakZahrazovací sloupek cylindr nerezZahrazovací sloupek pro lano koule nerezZahrazovací sloupek pro lanoInformační rámeček

 

Soryx dodává na trh ucelený sortiment reklamních stojanů, klip rámů a zahrazovacích sloupků v mnoha variantách a provedeních, a také s širokou paletou volitelného příslušenství. Široká nabídka vymezovačů prostoru, lanových a pásových zábran poskytuje mnoho možností, jak  vyhradit prostor. Propojením sloupků s pásem, také nazývaných pásovými zábranami, vytvoříte efektivní systém pro usměrnění provozu nebo pro organizaci fronty. Přestavitelné zábrany, bariéry, přenosné nebo oddělovací sloupky - názvy mohou být různé, ale účel je stejný - umožní Vám vytvořit efektivní bariéru tam, kde je vstup zakázán nebo omezen. Výborně k tomu poslouží naše zábranové stojany s potištěnou páskou. Tam, kde se nedají použít sloupky, poslouží nástěnné kazety a hlavice s pásem.

 

Přestavitelné zábrany s pruhy a výstražným značením jsou vhodné do technických provozů, kde plní ochrannou a zahrazovací funkci. Tyto bariéry mohou mít pásku délky až 9m, speciální dvouhlavé zábranové sloupky dosahují délky až 20 m. V sortimentu jsou i kazety na zeď s páskou různých délek a barevného provedení.

 

Vyrábíme také elegantní lanové a pásové zábrany - pro hotely, muzea, letiště aj. instituce, s bohatou nabídkou lan, držáků a dalších doplňků. Je mnoho variant provedení, barev pásu či lan. Ozdobné sloupky a pásové bariéry využijete všude tam, kde je třeba nasměrovat provoz správnou cestou. Je jen na Vás, co si vyberete.

 

Můžete si také vybrat z široké nabídky prosklených vitrín, které vyrábíme v mnoha variantách, a to i na míru dle potřeb zákazníka. Dodáváme prosklené vitríny pro vystavení zboží, exponátů, trofejí, minerálů. Naše vitríny jsou chytrým řešením pro každou firmu či instituci.

 

Je zde možnost zakoupit výrobky od nejvýhodnějších na trhu až po produkty špičkové kvality za velmi atraktivní ceny.

 

 

 

Disponujeme širokým sortimentem zboží, které také sami vyrábíme ve vlastní dílně a využíváme tak svých dlouholetých zkušeností již od roku 1981. Dokážeme pružně reagovat na požadavky svých zákazníků. Samozřejmostí je vysoká kvalita vyráběného zboží a krátké dodací lhůty. V neposlední řadě je tu i možnost atypického provedení a přizpůsobení zahrazovacích sloupků, tzv. A - stojanů nebo stojanů na letáky dle individuálního přání klienta.

 

 

Nabízíme také výhodnou možnost zapůjčení zahrazovacích sloupků na dobu trvání pořádané akce. Tato služba se objednává a naceňuje individuálně.

 

 

 

Vybavení od Soryxu zatraktivní interiér Vašeho objektu a pomůže Vám vytvořit příjemné prostředí, do kterého se Vaši zákazníci budou vždy rádi vracet.